Gdzie odbywa się TEK.day?

TEK.day Wrocław 2024 odbędzie się na Tarczyński Arena Wrocław. Skorzystaj z wejścia W3, na parterze znajdziesz naszą recepcję, gdzie odbierzesz identyfikator. Na poziomie recepcji zlokalizowana jest sala wykładowa, całodzienny serwis kawowo - przekąskowy oraz część stoisk wystawców. Pierwsze piętro zagospodarowane jest na stoiska większości wystawców, zaś 3 piętro jest strefą, w której możesz skorzystać z nieodpłatnego lunchu. Na recepcji czeka na Ciebie nasz personel, który odpowie na wszystkie pytania. Dostaniesz też informator targowy z listą wystawców i położeniem ich stoisk, a także lokalizacją wykładów i stref cateringowych.

image

Jaki jest harmonogram spotkania?

TEK.day odbędzie się 14 marca 2024. Wszystkich odwiedzających zapraszamy od godziny 8.00, o tym czasie otwieramy część targową. Pierwszy wykład rozpoczyna się o godzinie 8.45, ostatni wykład skończy się około 15.00. Część targowa czynna będzie do godziny 16.00.

Czy muszę uczestniczyć w całym spotkaniu?

Nie, możesz dołączyć do nas o dowolnej godzinie, podobnie możesz opuścić spotkanie w dogodnym dla Ciebie czasie.

Czy muszę zarejestrować się wcześniej?

Nie ma takiego bezwzględnego obowiązku, jednak bardzo prosimy o wcześniejszą rezerwację. Każdy uczestnik spotkania musi mieć identyfikator i jeśli zarejestrujesz się wcześniej, będzie na Ciebie czekał na recepcji. Jeśli nie zarejestrujesz się wcześniej, nasi wolontariusze zrobią to na miejscu, jednak zajmie to kilka dodatkowych minut

Co jeśli muszę zrezygnować z uczestnictwa w TEK.day Wrocław 2024?

Jeśli zarejestrowałeś się wcześniej na TEK.day, ale jednak nie będziesz mógł uczestniczyć, to mamy ważną prośbę: powiadom nas o tym mailem na adres info@tek.info.pl.

Będę głodny?

A skąd, jesteś naszym gościem! Od samego rana do Twojej dyspozycji będzie serwis kawowy, a od godziny 12.30 w na 3 piętrze będzie do odbioru lunchbox.

Jak znaleźć wystawcę i inne atrakcje na TEK.day?

Każdy odwiedzający dostanie na recepcji informator targowy, gdzie znajdzie plan z rozmieszczeniem stoisk i listą wystawców a także plan dojścia na wykłady, strefę cateringu oraz pozostałe atrakcje.

Gdzie mam zostawić samochód?

Samochód zostaw na parkingu w strefie B. Skorzystaj z wjazdu A lub B, znajdujących się od strony Alei Śląskiej. Opłaty za parking to 2 PLN za pierwszą godzinę oraz 3 PLN za każdą kolejną rozpoczętą godzinę.